21

10
2015

Що таке бутік-готель?

Це не просто звичайний готель, а зовсім новий вид туристичного сервісу. Тут панує особлива атмосфера шику і розкоші, адже інтер’єр розроблявся кращими дизайнерами. Ви можете спостерігати різноманітні стилі і напрямки, чи то раннє бароко, витончене рококо, вікторіанська строгість, або лофт, який підкорив Європу ХХI століття. Однак, завжди присутнє «щось своє», якась родзинка, адже це авторський дизайн.

Готель-бутік відрізняється від звичайного готелю, що знаходиться в центрі галасливого міста. Тут Ви будете відчувати себе легко і спокійно, адже тут немає багатолюдної суєти і численних галасливих сусідів.

Нерідко бутік-готелі розміщуються в якій-небудь примітній частині міста. Наші будинки-готелі розташовані в дуже красивому місці, на узвишші на околиці міста Чернівці. Тут місто видно як на долоні, а на горизонті простягаються гори.

Отже, чому варто вибрати бутік-готель, а не звичайний готель? Бо це:

  • ексклюзивність інтер’єру кімнат;
  • красиві майданчики перед будинком;
  • винятковий комфорт;
  • тиша і спокій навколо;
  • можливість проведення свят та урочистих подій;
  • проживає невелика кількість людей;
  • парковка тільки для транспорту жителів маєтку.

Бутік-готель в Чернівцях

Подорожуючи по північному заходу України, важливо вибрати комфортний готель. Чернівці – мальовниче місто, де гармонійно уживаються спадщини різноманітних культур. Бутік-готелі в Чернівцях – це розкіш, комфорт і відмінний сервіс. Від вибору місця проживання залежить дуже багато, в тому числі Ваше самопочуття і настрій, а так само враження від подорожі.

Бутік-готель Комільфо

бутік-готель Комільфо

Для тих, хто бажає зняти будинок в Чернівцях для проведення вихідних або святкових заходів, це місце буде прекрасним рішенням. Адже назва готелю строго відповідає його призначенню – оточити Вас комфортом на належному рівні, саме так як потрібно.

Тут Вам запропонують комфортне проживання та прекрасне дозвілля. Ви вдихнете на повні груди повітря маленького Парижа за чашкою ароматної кави з круасаном. А можливо Вам захочеться влаштувати барбекю на майданчику перед будинком? Для цього ми приготували для Вас мангал, затишну альтанку, а так само все необхідне для відпочинку на природі.

Територія перед будинком озеленена і висаджена різноманітними вічнозеленими кущами і травами. Дивовижний ландшафтний дизайн подарує Вам незабутню насолоду. Вашим дітям буде дуже цікаво і весело тут бігати і гратися.

Дизайн інтер’єру кімнат не залишить байдужим жодного любителя вишуканої простоти. Ви не побачите тут зайвого пафосу – все просто і зі смаком. Приємні і спокійні забарвлення обробки та елементів інтер’єру дозволять Вам розслабитися і набратися сил.

На нашому сайті зазначена контактна інформація та форма бронювання он-лайн, яка дозволить Вам легко зняти кімнату або будинок.

[dopbsp id=”1″ lang=”uk”]