Будинки-готелі та нерухомість від компанії "Rest Life"

В одному із затишних куточків нашого міста розмістився незвичайний готель маєткі Rest Life. Розташовується він в історичному місці “Монастирище”. Раніше ця земля була у володінні чоловічого монастиря. Але головне не це, а те, який приголомшливий вид відкривається на місто з цих місць!

Почнемо з огляду будинку-готелю під назвою «Комільфо». Перше, що Вас вразить – це відчуття простору. Тут немає зайвих деталей інтер’єру, і все що треба – у вас під рукою. Світлі тони, натуральні матеріали – все як зі сторінок модного журналу про інтер’єри та декор. На першому поверсі два номери і три на другому. Балкон, тераса з мангалом, дитячий майданчик – тут є все для гарного відпочинку.

Далі «Німецький дім». Стриманість, простота, пастельна гамма і найшикарніший вид з вікна на місто!

А ось будиночок під назвою «Анастасія» – це дівоча мрія! Рожевий, з білою ліпниною – він схожий на смачний зефір!

Які ж переваги цих будинків-готелів? Ну, по-перше тут відмінні умови для проведення виїзних церемоній. По-друге – відгулявши велике і гучне весілля, тут ви зможете в теплій компанії провести другий день свята. По-третє – якщо на ваше торжество приїхало багато родичів з інших міст – то Rest Life стане відмінним рішенням щодо їх розміщення. І ще тут можна відсвяткувати День народження, хрестини, парубочі і дівич-вечори, тут можна провести шикарну фотосесію і просто відпочити веселою компанією на вихідних!