23

09
2015

Коттеджі для весілля

Весілля – це, мабуть, найкрасивіше свято, яке запам’ятовується надовго в житті будь-якої людини, і те, як пройде дана урочиста подія, наскільки нестандартно і весело, залежатимуть подальші спогади і гостей, і молодят.

Місце для проведення весілля може бути будь-яким: ресторан, кафе, але останнім часом досить популярним є святкування цієї події в красиво прикрашеному будинку. Оренда будинку зазвичай здійснюється заздалегідь, для того, щоб можна було прикрасити всі приміщення квітами, повітряними кульками, написами, голубами та іншими весільними аксесуарами.

будинок для весілляЗняти будинок для весілля в Чернівцях

Будинок для весілля найкраще шукати подалі від міста, адже весілля за містом – це зараз не тільки модно, але й унікальний шанс позбутися скарг від незадоволених сусідів. Багато хто відзначає за містом тільки другий день весілля, організовуючи шашлики на терасі і посиденьки гостей у затишних альтанках біля будинку. Таким чином, весілля на другий день проходить на свіжому повітрі і це дає можливість не тільки весело провести це свято, але й насолодитися чистим повітрям.

Здача будинків в оренду здійснюється по телефону або онлайн. Ми пропонуємо Вам гарні будинки з усією необхідною побутовою технікою, затишними кімнатами, естетичним зовнішнім виглядом, щоб ваше весілля на природі залишило тільки незабутні враження.

Зняти номер для молодят

номер для молодятМи пропонуємо вам зняти номер для молодят в наших котеджах в Чернівцях. Ми готові надати найкращий весільний номер для першої шлюбної ночі і ніхто вас не потривожить, адже ви будете відрізані від суєтного міського життя, шуму автомобілів. Ви зможете розслабитися і помріяти про чудові дні відпочинку.