Будинки на продаж в Чернівцях від "Rest Life"

З давніх давен, люди селились на пагорбах. Жити на висоті, означало бути захищеним, дихати свіжим повітрям, бути ближче до Бога.

Так на прикінці 19 століття, в один із мальовничих теплих днів, поміщик, який мешкав в с.Кам’яна, прогулюючись на бричці по околицям свого маєтку, вирушив до міста разом з чарівною панянкою. При вїзді в Чернівці вони зупинились , замилувавшись краєвидом. Молодий пан дивлячись чи то на вроду панянки, чи то на мальовничий краєвид, вигукнув слова “Така гарна, як наМальована!” З тих пір багато води утекло, але в народі, мальовничий пагорб, пагорб свідчення справжнього почуття, стали називати “МАЛЬОВАНКА”.

Сьогодні тут вирує життя, будуються будинки, народжуються діти, гарні як намальовані! Приєднуйтесь! Разом ми збудуєм Нову Заможну Щасливу Україну, гарну як намальовану.

Кожна людина мріє мати свій великий і затишний будинок, де буде панувати мир, любов і щастя. Купити приватний будинок у наш час не складає особливих труднощів, головне – це наявність великої грошової суми та ретельний вибір місця проживання. Саме від місця залежить, як житиме сім’я і як надалі складеться доля кожного з її членів.

Одним з найпрекрасніших місць для проживання є Чернівці – південно-західне українське місто, де можна купити готовий будинок за прийнятною ціною.

Нерухомість в Чернівцях процвітає вже не одне десятиліття, адже багато хто мріє жити тут, незалежно від віку і матеріального становища. Приватні будинки та заміські котеджі купуються для постійного проживання і в якості дач. Угоди з продажу здійснюються через ріелторське агенство, а також можна купити будинок в Чернівцях без посередників.

Енергоефективний будинок в м. Чернівці

Незважаючи на те, що більшість заміських будинків з вигляду нагадують старовинні житла, які ніби існують вже багато століть, – це тільки зовнішній дизайн. Насправді ж при будівництві таких будинків використовуються суперсучасні технології та найякісніші матеріали, а енергозберігаючі технології для дому дозволять економічно витрачати світло і тепло, що вкрай актуально на сьогоднішній день.

Будь-який енергоефективний будинок тут – це показник якості та професіоналізму дизайнерів, інженерів і будівельників.
Продаж будинків у Чернівцях – це дуже популярне явище на сьогоднішній день, хоча вартість котеджів значно вища вартості квартир, але переваги придбання будинків є очевидними.

Заміська нерухомість сьогодні пропонує безліч варіантів для вигідної покупки приватних будинків. Котеджі на продаж виставляються за прийнятними цінами, а також пропонуються в розстрочку або кредит. Але перш, ніж придбати хороший енергозберігаючий будинок, варто ретельно вивчити умови договору, порадитися з юристами, найкраще звернутися до ріелторів – їх професіоналізм допоможе вам купити будинок за більш вигідною ціною.

На сьогоднішній день придбання заміського будинку – це досить продумана операція, адже така покупка буде радувати вас багато десятиліть. А ось купити будинок в м. Чернівці – це ще і прекрасна можливість придбати комфортне житло, побудоване за кращими енергозберігаючими технологіями. Ретельно визначтеся з районом, в якому ви б хотіли оселитися, а також з кількістю кімнат. І пам’ятайте – Чернівці – це прекрасне місце для того, щоб купити в ньому затишний красивий будиночок, який буде приносити вам тільки радість!

Телефон для довідок: 066-501-52-52