14

04
2016

Будинок для святкування

Rest Life – зняти будинок для святкування в Чернівцях

У день народження хочеться відчувати себе особливим, але обов’язково щасливим та задоволеним. Присутність поруч близьких людей дозволить зробити свято ідеальним. Щоб усім вистачило місця, а навколишній антураж дихав естетикою, оригінальністю і зручністю, виберіться за місто. Ми пропонуємо вам зняти будинок для святкування дня народження в чарівно красивих Чернівцях – скарбниці Прикарпаття. Ваші друзі оцінять колорит цих місць, а ви наповнитесь відчуттям свободи, щастя і благополуччя.

Зніміть будинок подобово для святкування дня народження

Щоб відзначити знаменну дату, можна відправитися в ресторан, банний комплекс, виїхати на природу на шашлики. Але якщо ви вирішили, зніму будинок для святкування в мережі готелів Rest Life та запрошу друзів відсвяткувати торжество, то ви вчинили абсолютно правильно. У затишному зручному котеджі, оснащеному за останнім словом техніки, ви зможете реалізувати всі задумані плани:

 • здійснити прогулянки на лоні природи;
 • провести огляд навколишніх ландшафтів;
 • посмажити ароматні шашлики на терасі котеджу;
 • провести душевний вечір біля каміна з живим вогнем;
 • напарити тіло віником, відвідавши лазню дружною компанією;
 • насолодитися музикою і танцями до ранку.

Проведіть незабутні вихідні в щирій і теплій обстановці на радість собі і оточуючим людям.

Виберіть ідеальний будинок-готель

Ви можете зняти будинок для дня народження, забронювавши номери в будь-якому вподобаному котеджі. Вашій увазі представлені апартаменти:

 • в бутіку-готелі «Комільфо» з царственої строгістю обстановки і шляхетною витонченістю затишку;
 • в гостинному котеджі «Мальованка» з розташованим неподалік озером і видами первозданної природи;
 • в будинку-готелі «Анастасія», який немов зійшов зі сторінок старих добрих казок Андерсена.

IMG_0810Дом-отель МальованкаSJM_2078

Обраний вами котедж чекає гостей, плануючи привітну зустріч і теплий прийом. Ми пропонуємо зняти будинок подобово на будь-яку кількість днів.

Чим зручний будинок-готель подобово на день народження і корпоратив

Якщо ви шукаєте незвичайне місце для святкування урочистої дати, кращого варіанту, аніж затишні будинки готелі Чернівці вам не знайти. У будь-який час року оренда будинку подобово дозволить отримати:

 • Прекрасний особняк для комфортного розміщення дружньої компанії. Всі зручності і витонченість сучасного життя представлені в повному обсязі. Дивовижна природа за вікнами тільки доповнює картину чарівного релаксу;
 • Затишний альков з домашньою гостинністю і можливістю проведення торжества. Ви можете зняти будинок для корпоративу, весілля, ювілею або простого виїзду на природу дружньою компанією.

Зателефонуйте адміністратору і забронюйте номер заздалегідь. Тоді оренда котеджу для корпоративу чи дня народження гарантована. Гостинна Буковина чекає своїх гостей в будь-яку погоду за вікном. Приїжджайте до нас на добу, двоє або на більш тривалий термін, і ми забезпечимо вам незабутній відпочинок з прекрасними умовами розміщення в будинках готелях міста Чернівці.