Весільний будинок "Анастасія"

Анастасія – це не тільки красиве жіноче ім’я, але і дім-готель, який знаходиться в чудовому місті України – в місті Чернівці. Відкриття цього затишного готелю планується найближчим часом. Дім – готель Анастасія, як квітка, яка незабаром розквітне, приємно здивує вас своїми розкішними номерами, оформленими в світлих тонах, подарує відчуття комфорту і романтики.

Готель Анастасія в місті Чернівці зустріне вас своїми зеленими галявинами, свіжим повітрям, а будиночок з каміном створить враження домашнього затишку і тепла. Тут ви знайдете все, що необхідно для повноцінного відпочинку: супутникове телебачення, наявність Wi-Fi, плазмовий телевізор, фен, кондиціонер, а також необхідні косметичні засоби. Вас приємно здивують зручні меблі з якісних матеріалів і шкіри, а дизайн будинку створить враження, ніби ви потрапили в старовинний казковий будинок зі своєю дивовижною багатою історією.

Прогулянки на свіжому повітрі, читання улюбленої книги на терасі, перегляд улюблених фільмів, спілкування з рідними і близькими за чашечкою смачної української кави – невже не про це мріє будь-яка людина, перебуваючи у відпустці?

Замовляйте номери в готелі Анастасія, звернувшись до наших фахівців через інтернет або по телефону. Ваш відпочинок – це наша турбота!